Мордовський державний університет імені Н.П. Огарьова

Доктор філологічних наук
професор
Електронна пошта: [email protected]
Наукометричні показники по базі даних РИНЦ:
Доктор філологічних наук   професор   Електронна пошта: osovskiy_oleg@mail

Дата народження: 07.10.1961
Місце народження: Череповець
Інші посади:

Член редколегії журналу «Гуманітарні науки і освіту» (входить до Переліку ВАК РФ), відповідальний редактор "Педагогічної бібліотеки російського зарубіжжя" (т. 4 - 6), відповідальний редактор збірок "М. М. Бахтін у Саранську" (вип. 1 2, 3).

Кар'єра:

1983-1986 рр. - аспірант кафедри зарубіжних літератур Московського обласного педагогічного інституту ім. М.К. Крупської. 1986-1990 рр. - асистент, старший викладач кафедри англійської мови МГПИ ім. М.Є. Евсевьева, 1991-2001 - доцент, професор, завідувач кафедри історії світової і національної (мордовської) культури МГПИ ім. М.Є. Евсевьева, 2002-2010 - зав. кафедрою російської та зарубіжної літератури МДУ ім. Н.П. Огарьова 2010 по теперішній час - професор тієї ж кафедри.

Наукові інтереси, публікації:

процеси розвитку російської та зарубіжної літератур у XIX - XXI ст., наукова спадщина М. Бахтіна, проблеми літератури, культури і освіти російської еміграції. Автор понад 600 наукових і навчально-методичних робіт, в т.ч. 6 монографій (3 - колективні), відповідальний редактор 5 монографій (Е.А.Федосеева, 2007; О.Ю.Осьмухіна 2009; О.В.Муратханова 2009; С.П.Гудкова, 2010), збірок наукових статей і антологій, перекладач наукових і художніх текстів з англійської мови. Укладач антології текстів М.М.Бахтина "Людина в світі слова". Автор статей по американській, англійській, російській, мордовської та ін. Літератур у «Великій Російської Енциклопедії», статей в біографічному словнику «Російські письменники ХХ століття».

Нагороди:

Почесна грамота Мордовського державного університету (2010). Почесна грамота Міністерства освіти РМ (2011).
Додаткова інформація:

Науковий консультант 3 докторських дисертацій, під керівництвом захищені 20 кандидатських дисертацій. Член двох спеціалізованих учених рад: Д 212.081.14 на базі ФГАОУ ВО "Казанський (Приволзький) федеральний університет" (з 2011 р), Д 999.061.03 на базі ФГАОУ ВО «Національний дослідницький Нижегородський державний університет ім. М. І. Лобачевського », ФГБОУ ВПО« Нижегородський державний педагогічний університет ім. К. Мініна », ФГБОУ ВО« Національний дослідницький Мордовський державний університет ім. Н. П. Огарьова »(з 2016 р).

Інформація розміщена з дозволу співробітника.