Волгоградська державна академія фізичної культури (ВГАФК)

Контакти:
400005, Волгоград, пр.Леніна, д. 78; тел. (8442) 23-01-95
www.vgafk.ru

Ліцензія серія АА №003481, рег. №003481 від 24.05.2010 р
Свідоцтво про державну акредитацію серія ВВ №000292, рег. №0289 від 25.03.2010 р

Волгоградська державна академія фізичної культури, заснована в 1960 році, розташувалася на березі великої російської річки Волги. За 45 років академія пройшла великий шлях. Вона зіграла важливу роль у розвитку олімпійського руху, фізичної культури і спорту в Росії. У ній підготовлено понад 20 тисяч викладачів фізичного виховання і тренерів зі спорту.

У вузі ведеться підготовка фахівців з легкої атлетики, плавання, веслування на байдарках і каное, футболу, волейболу, баскетболу, важкої атлетики, боксу, спортивної та художньої гімнастики, акробатики, спортивних танців, аеробіки, спортивної режисурі, оздоровчого фітнесу, фізичної культури для осіб з відхиленнями в стані здоров'я, лікувальної фізичної культури, спортивного менеджменту, готельного та туристичного бізнесу, фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчих технологій, шахів, педагогіці і психоло ії.

Сьогодні академія - це великий навчальний центр, в якому п'ять факультетів: довузівської, фізичної культури, фізичної культури і спорту, заочного навчання, підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, також магістратура, аспірантура

Разом зі спортивної, ведеться широка гуманітарна підготовка. Роботу здійснюють дев'ять спортивно-педагогічних кафедр, шість кафедр загальнотеоретичних і соціально-гуманітарних наук, три медико-біологічні. Висококваліфіковані фахівці (31 докторів наук і професорів, 124 кандидатів і доцентів) викладають анатомію, фізіологію, спортивну медицину, гігієну, педагогіку та психологію, теорію і методику фізичної культури і спорту, економіку, соціологію, спортивний менеджмент, олімпійська освіта, історію та інші дисципліни .

Академія має сучасну навчально-спортивною базою. Це стадіон з синтетичним покриттям, футбольно-легкоатлетичний манеж, гімнастичні, тренажерні та ігрові зали, плавальний басейн, гребний база, навчальні лабораторії, лекційні зали.

ВГАФК тісно співпрацює з російськими фізкультурними вузами, з ГОУ ВПО "Волгоградський педагогічний університет", з Волгоградським училищем олімпійського резерву, спортивними клубами «Ротор», «Каустик», «Лукойл-Сартак», Михайлівським педагогічним коледжем, з інститутами далекого і ближнього зарубіжжя: Харківським та Дніпропетровським інститутами фізичної культури, Американським біографічним інститутом і ін.

загальнотеоретичні кафедри

• Кафедра анатомії
  • Кафедра фізіології
  • Кафедра спортивної медицини, гігієни та лікувальної фізичної культури
  • Кафедра теорії та історії фізичної культури і спорту
  • Кафедра філософії
  • Кафедра іноземних мов
  • Кафедра природничо-наукових дисциплін та інформаційних технологій
випускаючі кафедри
  • Кафедра теорії і методики легкої атлетики
  • Кафедра теорії і методики гімнастики
  • Кафедра теорії і методики футболу
  • Кафедра теорії і методики спортивних ігор
  • Кафедра теорії і методики водних видів спорту
  • Кафедра теорії і методики фізичного виховання
  • Кафедра теорії і методики спортивних танців, режисури і аеробіки
  • Кафедра теорії і методики боксу і важкої атлетики
  • Кафедра теорії і методики адаптивної фізичної культури
  • Кафедра педагогіки та психології
  • Кафедра Спортивні менеджменту і економіки
  • Кафедра готельного і туристичного менеджменту

Портал Вузи Росії є спеціалізованим інформаційним ресурсом, що має на меті просування інформації про умови вступу та навчання у вищих навчальних закладах Російської Федерації. На сайті представлено понад 1000 вузів РФ, т.ч. вузи Москви, вузи Санкт-Петербурга, вузи Самари, вузи Єкатеринбурга, вузи Казані, вузи Новосибірська, вузи Уфи, вузи Краснодара, вузи Владивостока і інших міст Росії. Розміщення докладної інформації про вузи в базі даних порталу здійснюється редакцією порталу на підставі загальнодоступної інформації про навчальні заклади з посиланням на сайти вузів за вибором редакції.