Міні-виставка присвячена Дню лялькаря

vtor

В Донецькому обласному краєзнавчому музею, на період весняних канікул, в холі,  розмістилася виставка ляльок з фондосховищ музею. Виставка присвячена всесвітньому Дню лялькаря.

У 2000 році на XVIII Конгресі УНІМА в Магдебурзі він виніс дану пропозицію на обговорення. Але, не дивлячись на те, що дискусія про місце і час проведення цього свята була дуже жвавою, це питання так і не було вирішене. Тільки лише через два роки, на засіданні Міжнародної Ради УНІМА, дата святкування була визначена. Традицію Свята лялькарів усього світу відкрив день 21 березня 2003 року, саме в цей весняний день і досі відзначається це лялькове свято.

Treti

На виставці представлені ляльки радянського періоду, та сучасні експонати. Найстарщі 3 лялькі з театру ляльок, зірками сцени вони були у 50-х роках. Наймолодшою є м’яка лялька в червоному пальто, яку принесли наші выдвыдувачі. На виставці також представлені ляльки-професії, та декілька дуже розповсюджених у 80-х роках ляльок, яких називали Пашеньками.

Pervy

Ми запрошуємо вас, та Ваших дітей до музею, насолодитися цим віконцем у дитинство.